jak to działa?

Każdy może zaprosić Wypasioną Budkę na swoją imprezę. Dostarczymy na miejsce gotowe do pracy urządzenie i asystenta, który pomoże Twoim gościom samodzielnie korzystać z fotobudki. Zapewniamy niezliczoną ilość gadżetów dla gości: okulary, kapelusze, peruki, tabliczki czy opaski. Możesz również zamówić specjalne tło do zdjęć – tylko na Twoją imprezę. Płacisz za czas pracy fotobudki – a otrzymujesz nielimitowaną liczbę zdjęć, wydruków oraz rożne dodatki. Jak zaprosić nas na imprezę? Zobacz poniżej.

Dzwonisz do nas 722 13 13 13 lub
skrobiesz nam maila kontakt@wypasionabudka.pl.

Jeśli mamy wolny termin, to już możesz szykować się na przyjazd wypasionej budki. Ustalamy i potwierdzamy szczegóły.

Pakujemy do naszej szybkiej strzały wypasioną budkę oraz zestaw gadżetów i udajemy się do Ciebie.

Po chwili wypasiona budka jest rozłożona i gotowa do pracy. Więc zaczynamy zabawę! Wraz ze znajomymi zakładasz śmieszne gadżety, przybierasz zabawną pozę, wciskasz START na fotobudce i gotowe! Po kilku sekundach odbierasz wydrukowane zdjęcia!

Gdy impreza trwa w najlepsze, my wrzucamy wasze zdjęcia do galerii na Facebooku. Później otrzymasz je również na pendrivie i płytce DVD, a jeśli masz ochotę to możemy je wydrukować na poduszce, kubku lub T-shircie. To od Ciebie zależy ile zgarniesz pamiątek z niezapomnianej balangi! 8)

Nasz czas dobiegł już końca ... :/ A Ty i Twoi goście nie macie jeszcze dosyć? Nie zwlekaj, tylko przedłuż zabawę z wypasioną budką!
Pamiętaj: jesteśmy tak długo, jak tylko będziesz chciał!

dołącz do nas

Możesz nas zaprosić do: Nowy Targ, Zakopane, Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Biały Dunajec, Jabłonka, Rabka-Zdrój, Jordanów, Szczawnica, Krościenko i na całe Podhale.